Марійка і Михайлик вирішили зібрати гербарій, Марійка зібрала 19 листочків, Махайлик у 2 рази

більше. Скільки листочків вони зібрали разом

Ответы на вопрос

Отвечает Федькович Катя.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

19*2=38 лист собрал Миша

38+19=57 лист собрали вместе

Отвечает Мезенцева Дана.

Ответ:

19*2=38 собрал Миша

38+19=57 они собрали вместе

не забудь оценить и поставить сердечко