У 6 класі 30 учнів.Чи може бути у цьому класі на 5 хлопчиків більше ніж дівчаток.Обгрунтувати

відповідь.

Ответы на вопрос

Отвечает Шихов Миша.

Ответ:

нехай дівчаток х ,тоді хлопчиків х+5

складаємо рівняння

х+х+5=30

2х=30-5

2х=25

х=25/2=12,5

це не відповідає умові

тому на 5 хлопчиків більше ніж дівчаток бути не може

Пошаговое объяснение: