перетвори десятковий дріб у разі одержання нескінченного дробу ділення припинити після визначення

періоду 4/11 ; 3 13/50!! 15 баллов срочно пожалуйста!! могу и двадцать !

Ответы на вопрос

Отвечает Парамзин Макс.

Ответ:

.

Пошаговое объяснение:

4/11=0,(36)

3 13/50=3,26