Перетвори у десятковий дріб дане число ( у випадку отримання нескінченного дробу ділення припини

після визначення періоду) : 1) 7 13/20. 2) 5/33

Ответы на вопрос

Отвечает Смычник Кирилл.

Ответ:1)7 13/20=7,65

2)5/33=0,1515...=0,(15)

Пошаговое объяснение:

кажется все правильно) если щось неправильно то прости))