З двох міст назустріч один одному одночасно виїхали два велосипедисти та зустрілися через 3 год.

Знайди відстань між містами, якщо øвид- кість одного велосипедиста була 12 км/год, а інøого — 15 км/год.

Ответы на вопрос

Отвечает Ярмолич Дима.

12+15=27 - швидкість зближення

27*3=81 - відстань між містами

Отвечает Алексеева Олеся.

Пошаговое объяснение:

12+15=27 швидкість приближення велосепидістів

27×3 =83 відстань між мостамм