З одного пункту одночасно в одному напрямі вирушили велосипедист і легковий автомобіль.

Велосипедист їхав зі швидкістю 14 км/год, а автомобіль – за швидкістю в 6 разів більшою. Якою буде відстань між ними через 3 год після початку руху? помогите плиззз!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Богуцкая Юлия.

Ответ:

210 км

Пошаговое объяснение:

1. 14 • 6 = 84 (км/ч) - скорость автомобиля.

2. 84 - 14 = 70 (км/ч) - скорость удаления

3. 70 • 3 = 210 (км) будет между ними через 3 часа