Задача.З одного пункту в одному напрямі вирушили велосипедист і легковий авто.Велосипедист їхав зі

швидк.14 км/год,авто-зі швидк.в 6 разів більшою.Якою буде відстань між ними через 3 год.після початку руху?

Ответы на вопрос

Отвечает Ланцев Никита.

Пошаговое объяснение:

s=v*t-формула пути

Пункт А------>14км/год-шв велосепидиста

Пункт А--------->14*6=84км/год-шв авто

t=3год-час в пути. s-?

------------------------------------------------------

v=84-14=70(км/год)-шв опережения авто

s=70*3=210(км)рачстояния между велесепидистом и авто через 3 год после начала движения.

Відповідь:через 3 год після початку руху відстань між ними буде 210 км.

Отвечает Чернов Никита.

1) 14 * 6 = 84 км/год- швидкість авто,

2) 84 - 14 = 70 км/год - швидкість віддалення,

3) 3 * 70 = 210 км - відстань між ними через 3 год. після початку руху