Пиріг, маса якого 900 г, коштує 240 грн. Його поділили порівну на шість частин. Яку масу має один

шматок? Скільки заплатить покупець, який купить 2 шматки? А 5?

Ответы на вопрос

Отвечает Донской Никита.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

900 * 1/6= 150 г одна частина

240 * 1/6= 40 грн ціна одної частини

2 * 40 = 80 грн заплатить покупець, який купить 2 шматки

5 * 40= 200 грн заплатить покупець, який купить 5 шматків