5кг яблук коштують 40 грн. Знайдіть вартість 2кг груш, ціна яких на 4 грн більша, ніж ціна яблук.


Ответы на вопрос

Отвечает Заякин Миха.

Ответ:

1)40/5=8(грн)-коштує 1 кг яблук

2)4/2=2(грн)-коштує 1 кг груш

3)8+2=10(грн)-коштує 1 кг груш

4)10*2=20(грн)

Відповідь: 20 грн коштують 2 кг груш.

Пошаговое объяснение: