Знайдіть відстань між точками A(-1;-2) і B(5;6).


Ответы на вопрос

Отвечает Кузьменко Ангелина.

Ответ:

Відстань між точками A(-1;-2) і B(5;6) = 10

Пошаговое объяснение:

По теореме Пифагора:

AB^{2} = (|x_{2} - x_{1}|)^{2} + (|y_{2} - y_{1}|)^{2}\\\\AB^{2} = (|5-(-1)|)^{2} + (|6-(-2)|)^{2}\\\\AB^{2} = 6^{2} + 8^{2}\\\\AB = \sqrt{36+64} \\\\AB = \sqrt{100}\\\\AB = 10