Сторона AB прямокутника ABCD удвічі більша за сторону BC Знайдіть сторони прямокутника його

периметр 48.​

Ответы на вопрос

Отвечает Иваненко Антон.

Ответ:

48 = 2(x \times 2 + x) \\ 24 = 2x + x \\ 3x = 24 \\ x = 8 \\ x \times 2 = 8 \times 2 = 16

сторона АB равна 16 см

сторона BC равна 8 см