з двох міст одночасно вийхали два автомобіля.Швмдкість одного 72 км/год а швидкість другого в 1 1/8

разу менша. якоб буде відстань між машинами через 1 3/10 год після початку руху якшо відстань між містами 272 км​

Ответы на вопрос

Отвечает Костин Егор.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1 3/10 ч =13/10 ч

Скорость 2-го автомобиля:

72÷1 1/8=72·8/9=8·8=64 км/ч

Навстречу:

272 -13/10 ·(72+64)=272 -13/10 ·136=272-176,8=95,2 км

В противоположных направлениях:

272 +13/10 ·(72+64)=272+176,8=448,8 км

Вдогонку:

272 -13/10 ·(72-64)=272 -13/10 ·8=272-10,4=261,6 км

С отставанием:

272 +13/10 ·(72-64)=272+10,4=282,4 км