Марічка купила 15\2 кг шоколадних цукерок , а карамелі на 21\8 кг менше .Скільки всього кг цукерок

купила Марічка?

Ответы на вопрос

Отвечает Положенцев Герман.

Ответ:

10,125 кг

Пошаговое объяснение:

15/2=7,5 кг

21/8=2,625 кг

7,5+2,625=10,125 (кг)