Знайдіть добуток дробів : 3/7*7/3=1


Ответы на вопрос

Отвечает Гасанов Гусейн.

Відповідь:

3/7*7/3=1

Множимо чисельник (7*3=21)

Множимо знаменник(3*7=21)

Ділимо чисельних на знаменник ( 21/21=