Периметр прямокутника дорівнює 32 дм знайдіть його сторони якщо одна з них у 3 рази більша за другу​


Ответы на вопрос

Отвечает Жебель Оля.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Периметр прямокутника дорівнює: Р= 2(a+b)

Нехай одна сторона - х дм, тоді друга - 3х дм

32= 2(х+3х)

32= 8х

х= 32 : 8

х= 4 дм одна сторона

3х= 3 * 4= 12 см друга сторона

Отвечает Llorens Natasha.

Ответ:

Площадь прямоугольника-2(a+b)

2(3х+х)=32

6х+2х=32

8х=32

х=4меньшая сторона тоесть (ширина)

3х=3×4=12см (С.е длина)