❗ПОМОГИТЕ РЕШИТЬ ЗАДАЧУ❗СРОЧНО❗ Дитяча библиотека отримала 70 книжок.Серед них 10 енциклопедії i

20 словникiв.Решта книжок-збiрки казок.Скiльки збiрок казок отримала дитяча бiблiотека?❗С условием и полным решение❗

Ответы на вопрос

Отвечает Елубай Нурай.
Воттттттттттттттттттт

Отвечает Силина Вероника.
1 ) 70 - 10 = 60 ( кн. ) - залишилося словників та збірок казок

2 ) 60 - 20 = 40 ( кн )

Відповідь : 40 збірок казок отримала бібліотека .