Нова бiблiотека отримала 3128 книжок. Пiсля того як частину книжок роставили на полицi, по 34 на

кожну, залишилося роставити 680 книжок. Скiльки полиць зайняла книжками?

Ответы на вопрос

Отвечает Фролов Матвей.

1) 3128 - 680 =2448 (кн.) - розставили

2) 2448 : 34 = 72 (пол.)

використали 72 полиці

Отвечает Данилина Елизавета.

1) 3128-680=2448 (кн.) - розставили на полицях

2) 2448: 34 =72 (п.) - зайняли книжками

Відповідь: 72 полиці.