Розв'яжіть рівняння будь ласка (329+x)-519=832


Ответы на вопрос

Отвечает Досжанова Айнаш.
Рішення прикріплене на фото:

Отвечает Абдусапарова Анель.

Ответ:

1022

Пошаговое объяснение:

(329+x)-519=832

329+x =832+519

329+x=1351

x=1351-329

x=1022