Площа повної поверхні правильноï трикутної піраміди дорівнює 64 см² а площа пї основи - 25 см²-

Знайдіть площу однієї бiчної грані піраміди​

Ответы на вопрос

Отвечает Домостой Стефания.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Площа повної поверхні правильноï трикутної піраміди дорівнює:

Sп.п.= Sб.п. + Sосн. звідси знайдемо площу бічної поверхні піраміди

Sб.п. = Sп.п - Sосн.= 64 - 25 = 39 см², тоді площа однієї бiчної грані трикутної піраміди​ дорівнює:

Sб.п. = 3Sгран.

Sгран.= Sб.п. /3= 39/3 = 13см²