Після того як учень витратив 2/9 всіх своїх грошей у нього залишилося 2 1/10грн. Скільки грошей

було у учня спочатку. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Власенко София.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

2/9 + 2 1/10 = 2/9 + 21/10 = 20/90 + 189/90= 209/90 = 2 29/90 грн стільки грошей було у учня спочатку