очу в робочому зошиті за одним зі зразків вище. а) Двоє хлопчиків поділили між собою 120 горіхів у

відношенні 3:5. Скільки горіхів отримав кожен хлопчик? спосоьом ровнения плс​

Ответы на вопрос

Отвечает Шмакова Марина.

Ответ:

45; 75

Пошаговое объяснение:

Горіхів у хлопчиків:

3х - у першого

5х - у другого

Складємо рівняння:

3х+5х=120

8х=120

х=120:8

х=15

3х=3*15=45 (горіх.) - у першого хлопчика

5х=5*15=75 (горіх) - у другого хлопчика