Чому дорівнює значення виразу 6ху якщо х=7: у=1,5А 63Б-63В 36 Г -36​


Ответы на вопрос

Отвечает Никитина Дарья.

Ответ:

A \quad 63

Пошаговое объяснение:

6 \cdot 7 \cdot 1,5=42 \cdot \dfrac{15}{10}=42 \cdot \dfrac{5 \cdot 3}{5 \cdot 2}=42 \cdot \dfrac{3}{2}=\dfrac{42 \cdot 3}{2}=21 \cdot 3=63;