У магазині було 420 аркушів із наклейками. Протягом 1 дня продали 6 частину цих аркушів. На скільки

мен- ше аркушів з наклейками продали, ніж залишилось у магазині?​

Ответы на вопрос

Отвечает Старых Макс.

Ответ:

1) 420 : 6 = 70 (арк.) – продали

2) 420 – 70 = 350 (арк.) – залишилось

3) 350 – 70 = 280 (арк.)

Відповідь: на 280 аркушів менше продали, ніж залишилось

Отвечает Пузанов Артём.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

420 * 1/6= 70 аркушів продали першого дня

420 - 70 = 350 аркушів залишилось в магазині

350 - 70= 280 на стільки менше аркушів з наклейками продали, ніж залишилось у магазині