Умова: Знайдіть число, якщо:1) його 1/3 дорівнює 5/6;2) його 2/7 дорівнюють 4/21 ;3) його 5/6

дорівнюють 25/42.​

Ответы на вопрос

Отвечает Аптаев Еркош.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 5/6 : 1/3 = 5/6 * 3/1 = 15/6 = 2. 3/6 = 2. 1/2

2) 4/21 : 2/7 = 4/21 * 7/2 =

2/3 * 1/1 = 2/3

3) 25/42 : 5/6 = 25/42 * 6/5 = 5/7 * 1/1 = 5/7