Обчисліть : 2 цілих 1/25 - 21/25 • ( 6 цілих 8/9 : 2 цілі 7/12 - 5/12 • 4 цілих 4/35) ( Якщо

отримали дробове число, то у відповідь запишіть його у десятковому вигляді) 2 балла

Ответы на вопрос

Отвечает Целиков Глеб.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

2 1/25-21/25*(6 8/9:2 7/12-5/12*4 4/35)=1 2/5

6 8/9:2 7/12=62/9*12/31=8/3

5/12*4 4/35=5/12*144/35=12/7

8/3-12/7=56/21-36/21=20/21

21/25*20/21=4/5

2 1/25-4/5=2 1/25-16/25=1 10/25=1 2/5