З двох міст одночас назустріч один одному вирушили два автомобiлi. Швидкість одного з них 63

км/год, а другого - в 1 1/8 раза менша. Якою буде відстань між авто мобiлями через 1 1/10 год пiсля початку руху, якщо відстань між містами 198 км? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Комиссарова Любовь.

Пошаговое объяснение:

Тримай свою відповідь.


Отвечает Егоров Егор.

Знайдемо швидкість другого автомобіля

63:1 1/8=63 : 9/8=63 *8/9=56 км/год

Швидкість зближення автомобілів дорівнює

63+54=117 км/год

Знайдемо відстань яку вони проїдуть за 11/10 год

117* 11/10=128,7 км

198-128,7=69,3 км - відстань між автомобілями