Три озера имеют общую площадь 32 га Площадь одного озера в 4 раза больше второго а площадь третьего

озеро 7 га Найдите площадь первого озера ​

Ответы на вопрос

Отвечает Григорьева Елизавета.

1 озеро - в 4 рази більше ніж 2 озеро

2 озеро - в 4 рази менше ніж 1 озеро

3 озеро - 7 гектарів

Розв'язання

Спочатку знайдемо площу 1 і 2 озера разом,бо спільна площа і площа 3 озера нам відома:від спільної площі віднімемо площу 3 озера

1)32-7=25(га)- площа 1 і 2 озера разом

Оскільки 1 озеро - в 4 рази більше ніж 2 озеро,то 2 озеро в 4 рази менше ніж 1,тому знайдемо площу 2 озера:площу 1 і 2 озера поділимо на 4(бо площа 2 озера в 4 рази менше ніж 1 озера)

2)25:4=6,25 га - площа 2 озера

Оскільки ми знайшли площу 1 і 2 озера разом,і площу другого озера,то нам залишається тільки відняти від площі 1 і 2 озера разом,площу другого озера,тоді ми знайдемо яка площа 1 озера.

3)25-6,25=18,75 га - площа 1 озера

Відповідь: 18,75 га - площа 1 озера.