Власна швидкість човна 12 км/год а швидкість течії 4км/год який шлях подолає човен за 3 години руху

проти течії та за дві години руху за течією річки всього

Ответы на вопрос

Отвечает Гекк Влад.

Ответ: 1) 12-4=8(км/год)- проти течії

2) 12+4=16(км/год)- за течією

3) 8•3=24(км)- проти течії

4) 16•2=32(км)- за течією

5) 32+24=56(км)- всього

Відповідь: 56 кілометрів.

Пошаговое объяснение: