Спростіть вираз 73 X відняти 43 X і Знайдіть його значення якщо x = 16​


Ответы на вопрос

Отвечает Плотко Андрей.

Ответ:

лссдсддсмдмдсдсдсдсж

480

лілппщидмдадсжмжмдмдмдпжажпжпж


Отвечает Парамонов Александр.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

Якщо х = 16, то 73х - 43х= 73 * 16 - 43 * 16= 1168 - 688 = 480