Сума двох чисел дорівнює 10. Якщо від одного доданка відняти 2, а до другого додати 2, то

дістанемо однакові результати. Знайди ці доданки.​

Ответы на вопрос

Отвечает Беспалова Екатерина.
Х+y = 10
x-2 = y+2

x = 10-y
10-y-2 = y+2
10-4 = y+y
2y = 6
y = 3
x = 10-y
x = 7