У-4×3=29Розв'яжи рівняння. Виконай перевірку​


Ответы на вопрос

Отвечает Воронова Ирина.

Ответ:

у= 41

Пошаговое объяснение:

у-4×3= 29

у-12= 29

у= 29+12

у= 41

41-4×3= 29

41-12= 29