Одна сторона трикутника 21см, а друга – у 3 рази коротша від першої, а третя — на 16 см довша за

другу. Обчисліть периметр трикутника. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Сапронов Дмитрий.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 21 : 3 = 7 (см) - вторая сторона

2) 7 + 16 = 23 (см) - третья сторона

3) 21 + 7 + 23 = 51 (см) - периметр ∆

Ответ: 51 см