Знайди число, якщо 2/13 його дорівнює 31,4.


Ответы на вопрос

Отвечает Кот Алина.

Ответ:

204.1

Пошаговое объяснение:

31.4÷2=15.7

15.7×13=204.1

перевірка:

204.1÷15.7

15.7×2=31.4