Автомобіль за 30 хв проїхав 36 км. За який час він проїде 720 км, якщо буде рухатися с тією ж

швидкістю?

Ответы на вопрос

Отвечает Nurmamedova Emiliya.

Ответ:

за 10 часов

Пошаговое объяснение:

v=S:t

36: 1\2= 36*2\1=72 км\ч   скорость автомобиля

720:72=10 часов

Отвечает Иванова Ксения.

Ответ: 10годин

Пошаговое объяснение: 1 година-60 хвилин

1) 36*2=72(км) -за 1 годину

2)720:72=10(год)

Відповідь:  за 10 годин автомобиль проїде з такою ж швидкістю