Зошит коштує а грн, а альбом – b грн. Скільки коштують 7 зошитів і 2 альбоми? Складіть вираз та

обчисліть, якщо а = 4, b = 23.

Ответы на вопрос

Отвечает Гринцевич Илья.

Треба 7*4 та 23*2

Пошаговое объяснение:

Потрібно а та б помножити на кількість зошитів та альбомів

a*7=4*7

b*2=23*2

Сподіваюсь допоміг