Чому дорівнює відношення m до n, якщо відношення п до m дорівнює 1,25?(відповідь записати

десятковим дробом)ПОЖАЛУЙСТА ПОМОЖІТЬ((((((​

Ответы на вопрос

Отвечает Гиниятуллина Карина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

n : m = n/m = 1,25

1,25 = 1. 25/100 = 1. 1/4 = 5/4

n = 5; m = 4

m : n = m/n = 4/5 = 0,8

Ответ: 0,8