Відстань між двома пунктами на карті дорівнює 5,7 см. Яка відстань між цими пунктами на місцевості

(в км), якщо карта має масштаб 1:3 000 000? Срочноооо ​

Ответы на вопрос

Отвечает Пересыпкин Вова.

Ответ:

741 км

Пошаговое объяснение:

в 1 см 13000000 см, или 130000 м или 130 км

Значит в  5,7 см 5,7*130=57*13=741 км

Отвечает Пасічник Максим.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

3 000 000×5,7=17100000=17 100км