2. У двоцифровому числі одиниць на 5 більше, ніж десятків. Якщо до цього числа додати інше

двоцифрове число, що записане самими цифрами, то отримаємо 121. Знайди це число. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Даценко Иван.

Ответ:

.

Пошаговое объяснение:

16; 27; 38; 49.

16+61=77

27+72=99

38+83=121

49+94=143

Відповідь: число 38, сума цифр 11.