А) Ділянка землі має форму прямокутника, ширина якого 12 м, а довжина на 6 м більша. Цю ділянку

обнесено проволокою 2 рази. Скільки метрів проволоки було використано? СРОЧНОООО​

Ответы на вопрос

Отвечает Меркель Елена.

Ответ: 120m

Пошаговое объяснение: ширина = 12

довжина = 18(12 + 6)

P = (12 + 18) * 2 = 60m

Обводили 2 рази тому P * 2 = 120m