Щоб бути здоровою,людина щодня має споживати 3г білка на кожні 4 кг своєї маси.Скільки грамів білка

має отримувати на день дитина,маса якої становить 36кг​

Ответы на вопрос

Отвечает Руденко Кирилл.

Ответ:

36:4=9(кг)

9•3=27(г)

Відповідь-27 г белка нужно на на 36кг

Отвечает Червинский Ярослав.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

36÷4×3=27г белка