3. Розв'яжи задачу. Вкладник поклав у банк 1 500 грн. Визнач, яку суму отримає вкладник за п'ять

місяців, якщо відсоткова ставка становить 3,2 % на місяць​

Ответы на вопрос

Отвечает Миронов Кирилл.

Ответ:

1)1500×3.2÷100=48(грн)прибуток за один місяць

2) 48×5=240(грн)прибуток за 5 місяців

3) 1500+240=1740(грн)

Відповідь: через 5 місяців сума буде 1 740грн

Пошаговое объяснение: