Знайдіть число 3/25 якого дорівнює 48


Ответы на вопрос

Отвечает Гараева Дарья.

Відповідь:

400

Покрокове пояснення:

якщо 3/25 від числа = 48, знайдемо 1/25 поділивши 48 на 3 ((3/25 від числа):3=(1/25 від числа)).

1/25 від числа = 16.

знайдемо ціле, помноживши 16 на 25 ((1/25 від числа)*25=25/25 від числа, тобто ціле число)

16*25 = 400