6 Есептеуді амалдар бойынша жаз және есепте. (250 · 170 – 23 000) + 14 500 - 15 250 - 340 – 230 -

250пж пж пж пж пж пж пж пж пж помогите​

Ответы на вопрос

Отвечает Мирамали Даурен.

Ответ:

250×170=34500-23000=11500+14500