основа рівнобедреного трикутника = 8 см, а його бічна сторона на 4 см довша. Знайдіть периметр

трикутника

Ответы на вопрос

Отвечает Семкин Руслан.

Ответ:Р 32см

Пошаговое объяснение:

8+4=12см бична сторона

12×2+8=32см периметр

Отвечает Сафронов Данил.

Ответ:

P= 35

Пошаговое объяснение:

8+4=12 бічна сторона

12×2+8=32 см

відповідь: периметр=32 (см)