Составь задачи по выражениям. 1) 3*8+6 2) 5*4-15


Ответы на вопрос

Отвечает Качкин Данёк.

Пошаговое объяснение:

1) Було було три ящика з яблуками по 8 кг. Потім до цих ящиків добавили один ящик з грушами по 6 кг. Скільки всього було кг фруктів?

3*8+6=30(кг)

2) Маша купила 5 олівців по 4 грн. Але у неї було день народження і їй зробили знижку на 15 грн.

Скільки всього грн заплатила Маша?

5*4-15=5(грн)