Знайдіть значення виразу 7√(2^14×3^21 )


Ответы на вопрос

Отвечает Канак Андрійко.

7√(2¹⁴*3²¹) = 7*√(2¹⁴)*√(3²⁰)*√(3¹) = 7*2⁷*3¹⁰*√3 = 7*128*59049*√3 = 52907904√3.