Андрій важить 16 кг, що становить 4/7 ваги його старшої сестри 2/7 ваги його тата. Вага мами

становить 7/8 ваги тата. Чи зможуть вони всі разом піднятися на ліфті, вантажопідйомністю 300 кг якщо з ними повинен піднятися їхній собака вагою 17 кг?​

Ответы на вопрос

Отвечает Овсейчук Дарья.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

16÷4×7=28кг старшая сестра

28÷2×7=98кг вес тата

98÷8×7=85,75кг мама

16+28+98+85,75=227,75 кг общий вес

227,75+17=244,75кг общий вес с собакой

Зможуть 300-244=55,25 кг