Одне із чисел утричі більше за друге. Знайди ці числа, якщо іх сума дорівнює 36 Задачу розв'яжи

за допомогою рівняння!помогите!!!! 65 баллов дам​

Ответы на вопрос

Отвечает Нуриев Булат.

Ответ:

9 и 27

можно лучший ответ?

Пошаговое объяснение:

х+3х=36

4х=36

х=36/4

х=9

значит одно число 9, а другое 9×3=27