Щоб замісити тісто потрібно 5 частин муки,3частини молока,2 частини цукру,10 частин яблук.Скільки

грам кожного продукту щоб отримати 400 грам тіста.​

Ответы на вопрос

Отвечает Филонова Настя.

Ответ: Борошна - 100 грам, молока - 60 грам, цукру - 40 грам, яблук - 200 грам.

Пошаговое объяснение: Позначимо 1 частину інгредієнтів як x. З огляду на те, що загальна маса тіста 400 г складаємо рівняння:

5x+3x+2x+10x=400. 20x = 400. X= 20. Отже одна частина інгредієнту = 20 г. Тому маса борошна - 20*5 = 100 грам, маса молока - 20*3= 60 грам. Маса молока - 20*2 = 40 грам, маса яблук - 20*10 = 200 грам