знайдіть периметр рівнобедреного трикутника бічна сторона якого дорівнює 34 см а основа на 2 см

коротша за бічну сторону

Ответы на вопрос

Отвечает Чотчаев Мухаммад.

Ответ: Р=100см

Пошаговое объяснение:

34-2=32см основа

34×2+32=100см

Отвечает Пантрин Иван.

Ответ:

100 см

Пошаговое объяснение: бічна сторона значить буде 34-2= 32см , оскільки трикутник рівнобедренний бічні сторони рівні то і друга сторона 34 см. периметр дорівнює 34+34+32=100 см